Pěvecký workshop Gil'aven! Zpívejte!

Srdečně vás zveme na pěvecký workshop Gil'aven! Zpívejte! Akce je určena žákům, studentům i dospělým, kteří rádi zpívají. Není podmínkou mít předchozí pěvecké zkušenosti pod vedením pedagoga. 

březen 2024

Bez popisku
Workshop povede zpěvačka a multiinstrumentalistka Ludmila Fečová, která žáky seznámí jednak s autorskými skladbami svého táty Jožky Feča, tak tradičními romskými písněmi. Na workshopu ji bude doprovázet na kytaru nejmladší Josef Fečo. Akce je součástí projektu Svět Romů v díle malířky Míly Doleželové a je pro všechny účastníky zdarma.
Organizační informace:
Lektorka: Ludmila Fečová | odkaz na její práci
Termín: 4. - 6. dubna 2024
Místo: Univerzitní centrum Telč
Harmonogram:
čtvrtek 4.4. odpoledne
15:00 - 17:00 ZŠ a SŠ studenti
18:00 - 20:00 SŠ a dospělí
 
pátek 5.4. celý den
8:30 - 16:00 ZŠ a SŠ studenti
18:00 - 20:00 SŠ a dospělí
 
sobota 6.4.
16:00 koncert pro rodiny a veřejnost (před tím zkouška)
 
O lektorce...Ludmila Fečová (29. 8. 1968 v Praze) pracuje jako profesionální pěstounka na přechodnou dobu. Vyrostla v muzikantské rodině. Tatínek Jozef Fečo byl známý houslista, skladatel, textař a libretista. Ovlivnil celou generaci romských houslistů a muzikantů. Maminka Olga Fečová, byla pedagogická asistentka, spisovatelka, malířka a zakladatelka hudebně tanečního kroužku Čhavorikani Luma (Dětský svět). Věnovala se dětem ze znevýhodněného prostředí. Ludmila Fečová byla rodiči velice motivována, jak k práci s dětmi, tak k hudbě. Hraje na několik hudebních nástrojů: piáno, housle, saxofon, kytara, zpívá a skládá vlastní hudbu. Učí zpěv děti, mládež i dospělé.
 
Přihláška pro žáky
 
Přihláška pro dospělé
 
Srdečně zveme k účasti všechny, kteří rádi zpívají a poznávají nové písně, přihlášku prosím vyplňte co nejdříve, prodlužujeme registraci do 30. března 2024.

Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info