Výtvarné sympozium v Expozici Míla Doleželová

Přijměte naše pozvání k třídennímu setkání nad papírem a barvami, kdy můžete malovat i jiným způsobem, než jste zvyklí, experimentovat, hledat v sobě a objevovat nové. Kromě toho se blíže seznámíte s dílem Míly Doleželové, kterou také její vášeň pro malbu neustále hnala vpřed.

30. 5. 2023

Bez popisku

Obrazy Míly Doleželové svou barevností, velikostí a tématy objímají. My se pokusíme o to samé – nechat se pohltit velkými formáty, ponořit se do barev, vzpomínek a přítomnosti. Vstoupit do velkého obrazu je jako objevit nový svět, co nemá hranic. Vyzkoušíme si i jiná kouzla výtvarného umění. Pro účast je potřeba pouze nadšení, odvaha dát volnost fantazii a zájem o umění. Nejdůležitější je nenechat se odradit, když něco nevyjde hned napoprvé. Společně věnujeme tři dny malbě na velkých formátech, které zakončíme vernisáží a otevřeme naši výstavu pro veřejnost.

Program

Program pro účastníky bude organizován po všechny tři dny od 9 do 17 hodin s nezbytnými přestávkami na občerstvení a oběd. Detailní náplň jednotlivých dnů bude upřesněna.
Občerstvení v průběhu dne a oběd zajišťuje organizátor akce.

Praktické informace

Lektorka: Věra Chovancová Kotlárová
Termín: 28. – 30. září 2023, od 9 do 17 hodin (příchod od 8 hodiny) 
Cílová skupina: II. stupeň ZŠ, SŠ
Počet účastníků: 15
Cena programu: zdarma
Místo konání: Expozice Míly Doleželové v Telči

Děkujeme všem přihlášeným za zájem! Přihlášky zpracujeme a rozešleme další informace emailem. 


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info